СТОРІНКА КЕРІВНИКА ГУРТКА

"ХОРЕОГРАФІЯ"

/Files/images/7051.gif

Правильна постава та пластика, як у кішки – ці “особливі ознаки” гарантують заняття хореографією!

Всі діти полюбляють танцювати – це аксіома, докази цьому твердженню не потрібні. Достатньо звернути увагу на те, що малюк, тільки-тільки самостійно вставши на ніжки, із задоволенням покачується та притупує в такт музиці. Це як раз той випадок, коли приємне можна поєднати з корисним. Відомо, що заняття хореографією зміцнюють всі групи м’язів, розвивають у дитини почуття ритму та любові до музики. До того ж, за думкою дитячих психологів, танці допоможуть занадто активним малюкам направити свою енергію в мирну течію, а сором’язливим дітям – повірити у свої сили. Подивіться на маленьких артистів з дитячих танцювальних колективів – з якою гідністю вони тримаються: голівка припіднята, спинка пряма, рухи плавні та граційні. Можливо, і вашому малюку сподобається виписувати танцювальні па. Щоб це вияснити – нехай дитина відвідує заняття хореографії. Але яким танцям надати перевагу – бальним чи народним? А може, малюку підійдуть сучасні динамічні ритми? Вибір, як завжди, за вами та вашим малюком. Поміркуйте, що ближче йому по духу, а ми спробуємо підказати деякі особливості танцювальних занять.

В закладі дошкільної освіти малюків старших 4 років познайомлять з чудовим світом високої хореографії. Їх навчать майстерності українських народних танців, бальних, латиноамериканських та сучасних танців. Поряд із звичайними танцювальними рухами діти зможуть підтримати загальну фізичну підготовку (через заняття стретчінгом, гімнастикою). Крім цього діти зможуть засвоїти ази елементів акробатики, ритміки, а також спробують прийняти участь в естрадно-спортивних та святкових шоу-програмах.

Великого значення надається допомозі батьків у виготовленні яскравих костюмів, розкішних декорацій для святкових видовищ. Адже у маленьких танцюристів повинно бути все, як у справжніх артистів – це і костюми, і оплески, і свято.

Періодичність занять – 2-3 рази на тиждень по 30-40 хвилин. Раз на квартал батьки зможуть поспостерігати за своїми дітьми під час відкритих занять та святкових ранках та концертах.

Для занять дітям потрібні: відповідний легенький одяг (футболка, шортики, коротенькі спіднички, носочки) та взуття (чешки).

Інформаційні матеріали