/Files/images/detsad_33333jpg_kopiya-1-.jpg

Інформація

про

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ заклад дошкільної освіти №48

"Червона квіточка"

Хмельницької міської ради

Хмельницької області

Хмельницький заклад дошкільної освіти №48 «Червона квіточка» Хмельницької міської ради Хмельницької області ясла-садок комбінованого типу заснований на відомчій формі власності від акціонерного товариства «Завод «Нева» 1 жовтня 1984 року.
На підставі рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 13.07.1995 року № 495 заклад дошкільної освіти акціонерного товариства «Завод «Нева» прийнятий на баланс Хмельницького міського відділу освіти.
Рішенням 8-ї сесії Хмельницької міської ради від 16.06.1999 року № 30 реорганізовано ЗОШ № 26 та дошкільний виховний заклад №48 «Червона квіточка» в навчально-виховний комплекс № 7.
Рішенням 24-ї сесії Хмельницької міської ради від 07.04.2005 року № 10 реорганізовано навчально-виховний комплекс № 7 шляхом виділення дошкільного навчального закладу №48 «Червона квіточка» з правом юридичної особи.
Рішенням Хмельницької міської ради від 14.07.2021 року № 25 Хмельницький дошкільний навчальний заклад №48 "Червона квіточка" перейменовано в Хмельницький заклад дошкільної освіти №48 "Червона квіточка" Хмельницької міської ради Хмельницької області.
Заклад дошкільної освіти в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», Положенням про дошкільний навчальний заклад України затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року № 305, іншими нормативно-правовими актами, власним Статутом.
Мова навчання в закладі дошкільної освіти - українська.
Головною метою закладу дошкільної освіти є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.
Діяльність закладу дошкільної освіти направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:
- збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей;
- формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів;
- забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.
Заклад дошкільної освіти несе відповідальність перед особою, суспільством і державою за:
- реалізацію головних завдань дошкільної освіти, визначених Законом України «Про дошкільну освіту»;
- забезпечення рівня дошкільної освіти у межах державних вимог до їх змісту, рівня та обсягу;
- дотримання фінансової дисципліни та збереження матеріально-технічної бази.
Наповнюваність груп закладу дошкільної освіти формується відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України № 128 від 20.02.2002р. «Про затвердження Нормативів наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), груп подовженого дня і виховних груп загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів загальноосвітніх навчальних закладах», Положення про дошкільний навчальний заклад (із змінами), Статуту закладу дошкільної освіти.
Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими (одновіковими) ознаками.
В закладі дошкільної освіти працює 14 вікових груп:
· 2 групи раннього віку - 3-й року життя
· 4 групи молодшого дошкільного віку
· 4 групи середнього дошкільного віку
· 4 груп старшого дошкільного віку, з них 2 логопедичні групи (старшого дошкільного віку).
Згідно Санітарного регламенту заклад дошкільної освіти розміщений в окремій двохповерховій будівлі за типовим проектом площею 0,9900 кв. м., в якому функціонує 14 груп. Всі групи одна від одної ізольовані.
Заклад дошкільної освіти розташований на відокремленій земельній ділянці, передбаченій проектом планування, віддалений від транспортних магістралей, комунальних і промислових підприємств та має зелені насадження.
Приміщення закладу дошкільної освіти відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, що підтверджено висновками Держпродспоживслужби під час планових перевірок та в акті готовності закладу до нового 2021-2022 навчального року. Будівля 2-х поверхова, цегляна. Заклад налічує: харчоблок, комору, медичний блок, пральню, музичну залу, кабінети, групові приміщення.
Інженерні комунікації працюють задовільно. Встановлені прилади обліку води, тепла, електроенергії, вчасно проводиться їх повірка. Встановлений індивідуальний тепловий пункт.
Щороку проводиться поточний ремонт груп та інших приміщень.
Організація освітнього процесу спрямована на реалізацію Базового компоненту дошкільної освіти через виконання програмового змісту таких освітніх програм:
- Програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» (Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 09.12.2011 р. №1/11- 11601);
- Комплексна програма розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку «Соняшник» (Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 02.07.2013 р. №1/11- 10786);
- парціальними програмами відповідно до послуг, що надаються в дошкільному закладі додатково.
Варіативна складова Базового компонента дошкільної освіти забезпечується парціальними програмами, а саме:
- Програма для дітей старшого віку, методичні рекомендації «Граючись вчимося. Англійська мова» Гунько С., Гусак Л., Лещенко З., (Лист ПТЗО від 29.06.2011р. № 1.4\18-г-494).
- Програма та методичні рекомендації «Підготовка дітей до школи» Харченко А.А.
Колектив дошкільного закладу нараховує 72 штатних працівників, з них 37 педагогічних.
16 педагогічних працівників працюють з повною вищою освітою, що складає 45%, з повною вищою не за фахом – 12 педагогічних працівників, що складає 33% та неповною вищою – 8 педагогічних працівників, що складає 22%.
Кваліфікаційний рівень педагогічних працівників відображений на діаграмі.
Спеціалістів вищої категорії 6 (16%)
Спеціалістів І категорії 2 (5%)
Спеціалістів ІІ категорії 10 (27%)
Спеціалістів 11 (30%)
Педагогічні звання - 9 (24%)
Розподіл педагогічного навантаження проводиться у відповідності до ст.30 Закону України «Про дошкільну освіту». Тижневе навантаження педагогічних працівників відповідає розмірам тарифної ставки. Всі педагогічні працівники працюють з повним тижневим навантаженням.
Щорічно, педагогічний колектив закладу дошкільної освіти приймає активну участь у конкурсах та виставках різних рівнів, відповідно до плану Департаменту освіти Хмельницької міської ради.
Слід відмітити, що колектив закладу дошкільної освіти є активним учасником Всеукраїнських, міських конкурсів, а саме:
- В 2011-2012 н.р. – участь у міському професійному конкурсі «Вихователь року» - участь в ІІ турі вихователя Гельмель Л.М.;
- В 2012-2013 н.р. – участь в конкурсі «Наш ДНЗ найкращий» - колектив нагороджений грамотою інтернет-порталу рейтингу освітніх закладів України;
- В 2013-2014 н.р. – участь у Всеукраїнському конкурсі присвяченому до дня народження Т.Г.Шевченка – розроблений сценарій музично-театралізованого свята «Тарасовими стежками» (музичний керівник Писаренко О.М.);
- В 2014-2015 н.р. – участь у міському конкурсі серед дітей закладів дошкільної освіти мікрорайону Гречани на «Кращу команду знавців безпечної життєдіяльності» – нагороджений дипломом ІІІ ступеню.
Крім того, педагоги закладу готували доповіді на міжнародній конференції – 2 доповіді – 1 педагог (2,7%) та на Всеукраїнській конференції 3 доповіді – 2 педагоги (5,4%).

/Files/images/detsad_33333jpg_kopiya-1-.jpg

В інтернет-мережі зявилась сторінка нашого закладу в найбільшій у світі соціальній мережі - facebook. Заходьте. Знайомтесь.

/Files/images/1.jpg

ДОКУМЕНТИ

ПРЕЗЕНТАЦІЇ ЗАКЛАДУ

Кiлькiсть переглядiв: 1338

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.